
Метод фасилітованої дискусії учасники тренінгу із задоволенням відпрацювали у своїх колективах та репрезентували доробки на занятті перед колегами.

![]() | ![]() |
Цього разу учасники проекту опановували метод планування дій, створення й запуску проектних робочих груп, з яким керівників закладів ознайомили методисти кафедри управління освітою Луганського ОІППО Валентина Мартинова та Наталія Левенець.
Багато хто з нас працював у групах. Ми знаємо, що брати участь у групах не завжди легко, бо люди не приходять на збори або не виконують свої зобовʼязання тощо. Але є час і місце, коли участь необхідна й результат виходить набагато кращим, ніж якби ми були поодинці.
Отже, кожен проект розпочинається з розробки ідей. Але вони мають сенс тільки тоді, коли «упаковані» в реальний план дій, є команда/робоча група, яка не просто «отримала завдання», а натхненна його виконанням.
Головний секрет фасилітативного планування - це участь виконавців у створенні плану й високий рівень їх залучення до процесу.

Цей метод – «серце трансформаційних змін і запуску інновацій».
Метод планування дій підходить для великих груп різних зацікавлених сторін (стейкхолдерів), які повинні скоординувати свої завдання та подальші дії. Участь усіх зацікавлених сторін і є ключем до успіху планування дій. Невеликі групи й окремі люди також можуть планувати проекти або події за допомогою методу планування дії.
Вивчаємо метод планування дій, створення й запуску проектних робочих груп
Вивчаємо метод планування дій, створення й запуску проектних робочих груп
Немає коментарів:
Дописати коментар